Zakończenie
Wakacji

Fundacja Klub Młodych Liderów

5 września 2020
Tropicana Mielec

5 września 2020 | Tropicana Mielec

Kończymy wakacje w najlepszym stylu!

#TworzymyPrzyszłość

Fundacja Klub Młodch Liderów

Zakończenie Wakacji jest połączeniem czterech różnych imprez w ciągu jednego dnia! Na uczestników czeka masa atrakcji, konkursów i zabaw.

Klimat wydarzenia tworzą fantastyczni ludzie pełni energii, chęci integracji, a także imprezowego polotu.

Zapraszamy Cię do świata młodych pełnego zabawy, radości, uśmiechu, przyjaźni, otwartości, a także ludzi żądnych przygód!

14:00

Festiwal Baniek Mydlanych

Organizujemy największe Festiwale Baniek w Polsce! Każdy z nich połączony jest z szeregiem atrakcji i konkursów dla całych rodzin.

Zabawy prowadzone będą przez Animatorów Fundacji KML. Nie zabraknie także naszych autorskich narzędzi (Mega Tower, Maty Kolorów i Wieży Liderów).

To będzie zdecydowanie największy pokaz baniek w Polsce! Wytwornice + Animatorzy na specjalnych bambusowych kijach poślą w niebo miliony baniek.

Wyścigi w rzędach, testy wiedzy, a także konkurencje sprawnościowe z nagrodami. Masa zabawy dla całej rodziny!

Zbudujemy największy zamek z piasku w Mielcu! Oprócz tego czeka nas sporo zabaw wodnych.

14:00

17:00

Festiwal Kolorów

Największe hity lata 2020, niesamowita atmosfera i wyrzuty proszku holi równo co 30 minut! Idealna okazja do przeżycia niezapomnianych chwil na zakończenie lata.

Do rozdania mamy ponad 300 proszków holi, festiwalowe okulary, a także koszulki!

Chcesz mieć niezapomnianą fotkę z zakończenia wakacji? Stworzymy ku temu okazję!

Najlepsza muzyka, którą przygotuje dla Was DJ MATI. Grać będziemy na sprzęcie, który słychać będzie nawet w centrum miasta, więc przygotujcie się na porządną bibę!

Na scenie pojawią się QoQos oraz Blondino Latino! Znacie ich, więc wiecie, że są gwarancją porządnej i udanej imprezy!

17:00

19:30

Piana Party

Największa w Polsce wytwornica do piany zawita do Mielca! Klubowy klimat, najlepsza muzyka i tysiące litrów piany – to nasz plan.

Po zmroku startujemy z ostatnią wakacyjną dyskoteką (W PIANIE)!

Cała impreza nagrywana będzie z ziemi i powietrza. Szykuj się więc na bycie gwiazdą kina, tiktoka, youtube i FB ;)

Gdyby sama piana była niewystarczającą atrakcją – przygotowaliśmy jeszcze kilka innych. Chcesz wiedzieć jakich? Zapraszamy na imprezę!

Największa wytwornica piany w Polsce gwarantuje udaną zabawę. Szykuj się na to, że piany będzie przynajmniej na wysokość szyi!

Odtwórz wideo

19:30

Teren imprezy

Tropicana Mielec

Mielecka plaża.

Tropicana to położona w Mielcu plaża piaszczysta, która usytuowana jest na dawnym żwirowisku. Zawiera wygrodzone tereny, w których można kąpać się pod okiem doświadczonych ratowników. Głębokość na wyznaczonym terenie nie przekracza 150cm.

Na terenie obiektu dostępny jest parking dla samochodów i rowerów, a także centrum gastronomiczne z toaletą. Słownie – wszystko czego potrzebujesz by wygodnie wypocząć i dobrze się bawić!

Goście specjalni!

Bilety