Budujemy zgrane zespoły z wykorzystaniem zachodnich technik, autorskich gier szkoleniowych i improwizacji teatralnej.

Drzewa rosną same, prawda?
Zespoły tez.

Możemy zaakceptować ten stan rzeczy lub pomóc im się rozwijać. Jesteśmy ogrodnikami, którzy zadbają, by Twój zespół rósł, rozwijał się i był odporny na działanie negatywnych warunków zewnętrznych.

TEAM BUILDING

Budujemy zespoły za pomocą trzech sprawdzonych metod.
Każdej z nich poświęcamy osobny warsztat lub łączymy różne style w czasie jednego spotkania.

Integracja

W pierwszej części warsztatów uczestnicy mają okazję lepiej się poznać. Za pomocą rozluźniających gier dowiedzą się o sobie wielu nowych rzeczy, które stanowić będą podstawę kolejnych zadań.

Impro

Improwizacja teatralna jest połączeniem klasycznego teatru z kabaretem. Wymaga 120% zaangażowania uczestników, jest luźna, bezpośrednia i przynosi wiele frajdy. Wszyscy są równi, a złe pomysły nie istnieją.

Kreatywność

Sędziujemy w największym na świecie turnieju kreatywności "Odyseja Umysły". Znamy 40 gier sprawdzonych i skutecznych zadań pobudzających kreatywność zespołu.

Co zyskujesz?

Lepszą znajomość członków zespołu

W czasie warsztatu uczestnicy otwarcie mówią o swoich mocnych i słabych stronach. O tym co lubią, a czego nie. Poznajemy ich drobne tajemnice, a także śmieszne historie z życia.

Wzrost umiejętności współpracy

W czasie warsztatów uczestnicy wykonują zadania grupowe. Z pozoru wydają się one proste, jednak są nimi tylko w momencie idealnej współpracy członków zespołu. TEAM staje się ważny jak nigdy dotąd.

Zgrany team

Improwizacja wymaga myślenia za siebie i zespół. Uczy kluczowych umiejętności współpracy głównie poprzez to, iż dużą część warsztatu poświęcamy na zrozumienie tego, co nasz kolega „mógł mieć na myśli”.

Wzrost produktywności pracowników

Badania wskazują, że pracownicy chętniej angażują się w wykonywane zadania jeśli robią je grupowo. Zasada ta ma zastosowanie tylko wtedy gdy zespół chce i potrafi współpracować.

Poznajesz swoich pracowników

Po warsztacie dowiesz się więcej o ich predyspozycjach, konfliktach w grupie lub przeciwnościach, które hamują zespół w pracy. Trener przygotuje specjalne podsumowanie warsztatu, w którym zawrze dalsze rekomendacje dla zespołu.

Gwarancje satysfakcji

Team building to nie nudne wykłady. Uczestnicy biorą udział w zabawach, których sami są autorami. Zadaniem trenera jest nadzorowanie procesu i proponowanie ćwiczeń. Istotą warsztatu jest to, iż kreują go uczestnicy.

Odpowiadam: Tyle, na ile ważne jest dla Ciebie posiadanie dobrego, zgranego i efektywnego zespołu.

Cena uzależniona jest od trzech czynników: długości szkolenia, liczebności grupy, łącznej liczby spotkań. Skontaktuj się ze mną by ustalić szczegóły.