REKRUTUJEMY

NAUCZYCIELI

Do pracy w ogólnopolskiej platformie korepetycji online.

Previous
Next

Nasza misja

Edukacja

Zapewniamy uczniom w całej Polsce dostęp do najwyższej klasy korepetycji prowadzonych przez doświadczonych pedagogów, którzy pomogą im w przygotowaniu się do egzaminów, a także w nadrobieniu bieżących braków w nauce.

Jakich nauczycieli poszukujemy?

Interesują nas korepetycje prowadzone na najwyższym poziomie. Zadowolenie uczestników jest dla nas priorytetem.

Nasza platforma jest innowacją na skalę kraju. Poszukujemy osób gotowych do współpracy i pomocnych w zakresie jej rozwijania.

Jakość prowadzonych zajęć jest kluczowa. Szukamy osób z pomysłem na prowadzenie zajęć w formie zdalnej.

Zajęcia prowadzone będą popołudniami. Szukamy osób, które w ciągu tygodnia znajdą dla nas przynajmniej 2-3 wolne dni.

Nauka jest przywilejem, prawda? Pozytywna atmosfera w czasie zajęć jest bardzo ważna.

Edukacja wkracza w zupełnie inny wymiar. Naszym celem nie jest chwilowe jej zastąpienie ale stworzenie rozwiązania skutecznego na lata.

Nasza

Oferta

Jesteśmy grupą młodych osób zmieniających świat na lepsze. Wierzymy w sprawczą siłę jednostki, której zaangażowanie posiada ogromny wpływ na życie i funkcjonowanie innych osób. W pracy kierujemy się zasadami, które umożliwiają indywidualny rozwój pracowników. Słuchamy, dyskutujemy, poprawiamy. Szczęśliwy pracownik = szczęśliwy klient.

Zajęcia prowadzone będą w Google Meets (jednym z najlepszych i najprostszych programów na świecie). Opracowaliśmy innowacyjny system, który automatycznie powiadamiał będzie Ciebie i uczniów o zbliżających się zajęciach. Oprócz tego zawsze dostępny będzie pracownik, który pomagał będzie w razie jakichkolwiek problemów.

Wysoka jakość prowadzonych zajęć jest priorytetem. Jeśli trzeba wypożyczymy Ci na czas naszej współpracy sprzęty takie jak: kamerka internetowa, słuchawki z mikrofonem, a nawet tablet graficzny, który będzie Twoją „mini tablicą”

Wymagamy najwyższej jakości zajęć, prowadzonych przez najlepszych nauczycieli. W związku z tym proponujemy wynagrodzenie na poziomie nawet do 6 400zł miesięcznie (za pół etatu pracy!)

Średnia stawka godzinowa wynosi od 50 do 80zł. Pracując 80 godzin (pół etatu) zarabiasz więc 4000zł – 6400zł

Dostosujemy godziny zajęć do Twoich możliwości. Pamiętaj, że zazwyczaj będą to jednak terminy odpowiadające uczniom, czyli godziny popołudniowe + weekendy.

Zajmujemy się rekrutacją uczestników zajęć, dzielimy ich na grupy z podziałem na poziom posiadanej wiedzy, a także nadzorujemy system powiadamiania ich o zajęciach, płatności, rozliczeń, reklamacji, itp.

Twoim zadaniem jest uczyć, a naszym sprawić, by było to możliwie najbardziej komfortowe.

Najczęściej zadawane pytania.

Rekrutacja trwa od 1 listopada i prowadzona jest na bieżąco. Obecnie tworzymy zaplecze nauczycieli, a także rozpoczynamy rekrutację uczniów.

1. Wypełniasz formularz.
2. Kontaktujemy się z wybranymi na jego podstawie osobami.
3. Rozmowa kwalifikacyjna, w której dokładniej poznajesz zasady współpracy.
4. Podpisanie umowy.

Pierwsze lekcje ruszać będą w okolicy grudnia. Projekt ma na celu „przeniesienie korepetycji do internetu”. Oznacza to, że nawet po zniesieniu obostrzeń planujemy jego kontynuację.

Musisz sam ocenić. Oferujemy wysokie zarobki (do 6400zł za PÓŁ ETATU), a także wsparcie techniczne i sprzętowe. Nie musisz przejmować się umawianiem korepetycji, rekrutowaniem uczniów, dojazdami do klientów. Być może Twoja stawka godzinowa jest nieco wyższa niż ta oferowana przez nas – jednak gwarantujemy, że prowizja jaką pobieramy kierowana jest w 100% na pokrycie kosztów naszej działalności i jest konieczna do sprawnego funkcjonowania systemu.

Niebawem ruszy oficjalna strona projektu, na której zawarte będą też informacje dla uczniów i rodziców. Jeśli wypełnisz formularz zgłoszeniowy i zainteresujesz nas sobą – oddzwonimy by chwilę porozmawiać. Wtedy możesz wypytać nas o co tylko zechcesz 😉

wypełnij

Formularz aplikacyjny

Nasz cel

Edukacja

Nowa normalność zmusza nauczycieli, dzieci, a także rodziców do podejmowania odważnych decyzji dotyczących edukacji. Jako fundacja kształcąca liderów, także czujemy odpowiedzialność za kreowanie rozwiązań w tej dziedzinie.

Chcemy równać szanse poprzez umożliwienie edukacji w szczególności uczniom, których szkoły nie radzą sobie z prowadzeniem zajęć online.

Previous
Next

Fundacja Klub Młodych Liderów

Kształcimy i wspieramy młodych liderów, tworząc szansę do zmiany świata. Pragniemy pozostawić go lepszym, niż zastaliśmy.

Adres

ul. Mała 5, 39-300 Mielec

Telefon

+48 502 245 242

Email

biuro@klubmlodychliderow.pl

Sebastian Peret

Prezes zarządu